درباره ما

ساختمانیکا مرجعی برای ارتباط مستقیم خریدار و فروشنده
در سال 1398 با هدف معرفی تولید کننده های کالا و خدمات ساختمانی به صاحبان پروژه های ساختمانی کار خود را آغاز نمود.
این سامانه در نظر دارد با مدد گرفتن از ابزار های فن آوری اطلاعات به روز ، به همراه علم بازاریابی نوین با ارایه ی خدمات گسترده اطلاع رسانی شبکه ای از شرکت های پیمانکاری ، مشاوران و تولیدکنندگان محصولات و خدمات ساختمانی ، گامی هر چند کوچک در راستای سهولت ارتباط تامین کنندگان و صاحبان پروژه ها بردارد.
شرکت های بزرگ پیمانکاری و مهندسان مشاور سراسر کشور به کمک این سامانه و استفاده از رقابت ایجادشده در این بستر ، از میان تولیدکنندگان کالا و خدمات ساختمانی مستقیماً با ایشان ارتباط برقرار کرده و پس از اخذ پیشنهادات گوناگون با اطمینان از امنیت در پرداخت ، معامله ی خود را انجام می دهند .
حتی مصرف کنندگان خرد نیز بدون صرف وقت و هزینه ی اضافه با مقایسه ی محصولات مختلف درون سامانه با تولیدکنندگان سراسر کشور  آشنا شده و حق انتخاب خواهند داشت.
یکی دیگر از مزایای این سامانه ایجاد ارتباط موثر بین طرفین معامله است که مستقیماً با هم ارتباط داشته و پس از مذاکره ، نتیجه گیری و انتخاب محصول مورد نظر  در خواست خود را نهایی می نمایند.
در دست داشتن نماد اعتماد الکترونیکی این سامانه موجب آسودگی خیال طرفین معاملات از پرداخت و دریافت مبلغ قرارداد خواهد بود .
ضمناً این مجموعه حامی حقوق طرفین قراداد خواهد بود و در صورت بروز هرگونه مسأله ی محل اختلاف، مشاوران و وکلای خبره ی همراه ، برای خدمتگزاری حاضر خواهند بود.
پرسنل آگاه از این مجموعه در قسمت پشتیبانی سامانه آماده ی پاسخگویی 24 ساعته به سوالات متقاضیان می باشند.
پشتیبانی آنلاین
We are sorry, but support is not available at the moment.
کلیه حقوق متعلق به ساختمانیکا می باشد.
تولید شده در خانه وب